Příměstské jezdecké integrační pobyty Jezdecké akademie Bleu de Ciel 2018

I. turnus 2.– 6. července Hostivař, Praha
II. turnus 9.–13. července Hostivař, Praha
III. turnus 27.-31. srpna Hostivař, Praha

Hlavním programem pobytu jsou tréninky na koních a práce s koňmi, příprava, čištění, hřebelcování, kydání a další. Nechybí samozřejmě teoretická část výuky a doprovodný program v podobě her, výtvarných a dalších aktivit. Děti se zde učí základům či pokročilejší práci jak s koňmi, tak na koních. Všichni se mohou těšit na dvě lekce jízdy každý den, nebo na dlouhé vyjížďky do lesoparku, společně tráví dny s koňmi a učí se o koních důležité a zajímavé informace.

Cena pobytu 5000,-. Zajíček na koni se podílí na financování těchto pobytů dětským klientům Zajíčka na koni, a to díky projektu Pomoc sociálně slabým. Pokud byste rádi poslali své dítě či svého svěřence na příměstský jezdecký pobyt a jste klientem projektu Pomoc na blízko či se jím chcete stát, kontaktujte nás.

Více informací o přihlášení - Helena Krejčíková

 


Letní pobyty 2017

Příměstské pobyty pořádáme ve spolupráci s Jezdeckou akademií Bleu de Ciel v Praze v Hostivaři. Cena pobytu je 5.000,- Kč. V ceně je celodenní program. Možno domluvit stravu, bez navýšení ceny. Klienti programu Pomoc na blízko mají cenu individuální - pro individuální konzultace kontaktujte prosím Helenu Krejčíkovou. Děti se zde učí základům či pokročilejší práci jak s koňmi, tak na koních. Všichni se mohou těšit na dvě lekce jízdy každý den, nebo na dlouhé vyjížďky do lesoparku, společně budeme trávit dny s koňmi na pastvinách a učit se o koních nejen důležité informace, ale i jen ty zajímavé :) Na všechny děti se moc těšíme!! Více informací o přihlášení u Veroniky Musilové.

Letní pobyty 2017